TEHOTENSKÉ ŠATY MADEIRA PINK

VEĽKOSŤ S REZERVOVANÉ DO 15. SEPTEMBRA.

Štýlový kúsok značky Donee the label vyrobený na Slovensku so zameraním na kvalitu materiálov a pohodlie v období tehotenstva.

Šaty MADEIRA sú stvorené na letné akcie, zažiariš v nich na svadbách, oslavách, výnimočných chvíľach, ale môžeš s nimi osláviť aj každý jeden slnečný deň Tvojho vynimočného obodbia, kedy si obdarovaná. Šaty lichotia postave a nechajú vyniknúť dokonalé krivky v tehotenstve.

Ramienka sú nastaviteľné, priestor na prsia je dostatočný pre rôzne veľkosti, vďaka riaseniu na chrbáte. Látka nad bruškom je nariasená, šaty tak môžete nosiť až do pôrodu a aj dlho po ňom.

Strih je však vhodný na nosenie aj bez bruška, ak máte záujem o vyslovene netehotenskú verziu, ušijeme Vám ten istý model, len pás bude položený o pár centimetrov nižšie.

Súčasťou šiat je čipkovaný opasok, ktorý je odopínateľný.

Doba dodania: 3 dni

Ako sa starať o šaty?
Aj starostlivosť o oblečenie súvisi s ochranou životného prostredia a znižovaním negatívnych vplyvov odevného priemyslu na našu planétu.

Šaty si vyžadujú ručné pranie. Nie je možné chemické čistenie, používanie bielidla alebo produktov obsahujúcich chlór. Šaty nie je možné sušiť v sušičke. Žehlite pri nízkej teplote do 110 °C.

Materiál madeira 100% bavlna, podšívka: 100% bavlna

Cena nového 99 EUR. (NEPREDAJNÉ)

Vyberte si variant:

Cena od 25,00 €