ŠATY SUNSHINE PINK

Štýlový kúsok značky Donee the label vyrobený na Slovensku so zameraním na kvalitu materiálov a pohodlie v období tehotenstva. 

Plážové šaty z dvojitej gázoviny (100% bavlna) ideálne na leto k vode.

Horná časť šiat je na úväz (ideálne aj v prípade, ak v nich chcete dojčiť), môžete si ich tak prispôsobiť na Vaše telo. Gumička lemujúca výstrih zabezpečuje, že sa šaty počas nosenia nezošmykujú. V páse je gumička. Spodná časť šiat je strihaná asymetricky. Súčasťou šiat je opasok z toho istého materiálu.

Šaty sú vyrobené z priedušného, jemného a ľahkého materiálu. Veľmi príjemné na nosenie, človek ju ani necíti na tele. Materiál sa počas nosenia prirodzene rozťahuje, každým praním sa opäť stiahne. Guličky potiahnuté zlatou farbou odporúčame nežehliť, zabezpečíte si tak dlhšiu životnosť šiat.

Doba dodania: 10 - 14 dní

Ako sa starať o šaty?
Aj starostlivosť o oblečenie súvisi s ochranou životného prostredia a znižovaním negatívnych vplyvov odevného priemyslu na našu planétu.

Šaty perte pri teplote max. 30 °C. Nie je možné chemické čistenie, používanie bielidla alebo produktov obsahujúcich chlór. Šaty nie je možné sušiť v sušičke. Žehlite pri nízkej teplote do 110 °C.

Materiál 100% bavlna

Predajná cena 45 EUR. Kúpiť môžete tu: Donee the label 

Vyberte si variant:

Cena od 25,00 €
Please select variants first