Bavlnené pastelové šaty s romantickou krajkou

Tento kúsok je vyrobený na Slovensku dizajnérkou Vivien Mihalish. Dôraz sa kladie na feminínne strihy a prírodné materiály pre štýlové nositeľky. 

Originálne šaty z príjemnej bavlny s matným leskom a jemným geometrickým dezénom v pastelovom kolorite, ktoré sú tvorené vypasovaným živôtikom s véčkovým výstrihom, kruhovou sukňou a zvonovými trojštvrťovými rukávmi. Pastelové odtiene harmonicky dopĺňa jemná krajka v marhuľovej farbe lemujúca rukávy ale aj výstrih. Živôtik je podšitý tenkým bavlneným saténom pre úplne pohodlie a čistotu švov aj z rubnej strany.

Šaty sú vyrobené len v tomto jednom kuse. Hodia sa pre mestské princezné milujúce nežné odtiene farieb a romantické akcenty ako krajka. Strihovú vyváženosť zabezpečuje véčkový výstrih, ktorý je rafinovane hlboký so zvonovými rukávmi zahaľujúcimi ruky.

Doba dodania: 10 - 14 dní

Ako sa starať o šaty?
Aj starostlivosť o oblečenie súvisi s ochranou životného prostredia a znižovaním negatívnych vplyvov odevného priemyslu na našu planétu.

Šaty perte pri teplote max. 30 °C. Nie je možné chemické čistenie, používanie bielidla alebo produktov obsahujúcich chlór. Šaty nie je možné sušiť v sušičke. Žehlite pri nízkej teplote do 110 °C.

Materiál: 100% bavlna

Predajná cena 150 EUR. Kúpiť môžete tu: Vivien Mihalish

Vyberte si variant:

Cena od 35,00 €